Iestatījumi

Par mums

Rīgas Stradiņa universitātes Stomatoloģijas institūts ir nozares līderis Baltijā – moderns, zinošs, starptautisks.

RSU Stomatoloģijas institūts ir aprīkots ar pasaulē mūsdienīgākajām medicīniskajām iekārtām, tāpēc ārstnieciskajā darbā tiek izmantotas jaunākās tehnoloģijas un tehnikas stomatoloģijā.

Šobrīd RSU SI ir vienīgā specializētās zobārstniecības, mutes, sejas un žokļu ķirurģijas ārstniecības iestāde Latvijā, kas veic gan klīnisko darbu, gan piedalās starptautiski novērtētos zinātniskos projektos un attīstīta zinātnisko darbību, gan nodrošina klīnisko praksi jaunajiem speciālistiem, kā arī mūžizglītības iespējas esošajiem speciālistiem.

RSU SI ir sapulcējušies vairāk kā 400 labākie klīniskie, pedagoģiskie un zinātniskie spēki vispārējā zobārstniecībā, endodontijā, periodontoloģijā, bērnu zobārstniecībā, ortodontijā, zobu protezēšanā, implantoloģijā un mutes, sejas un žokļu ķirurģijā. Klīniskajā darbā, apmācībā, pētniecībā un mutes veselības veicināšanai tiek izmantotas modernas, zinātniski pamatotas tehnoloģijas, metodes un jaunākie materiāli.

Stomatoloģijas institūtā regulāri notiek kursi un pasākumi, lai uzlabotu ārstu profesionālās iemaņas, kā arī apgūtu jaunas ārstēšanas metodes. Vienlaicīgi Stomatoloģijas institūts ir arī akadēmiska iestāde, kur tiek veikta pētnieciska darbība un zinātnisko projektu izstrāde.

Misija

RSU SI misija ir nodrošināt augstākās kvalitātes stomatoloģijas pakalpojumus, lai rūpētos par sabiedrības veselību, veicinātu Latvijas zobārstniecības nozares izaugsmi un nodrošinātu pasaules labākās prakses zināšanu pārnesi Latvijā.

Mērķis

RSU SI vispārējais stratēģiskais mērķis ir ar augstas kvalitātes veselības aprūpes pakalpojumiem veicināt zobārstniecības nozares un saistīto specialitāšu attīstību Latvijā.

Vīzija

RSU SI vīzija ir būt par Latvijā vadošo zobārstniecības, tās specialitāšu un mutes, sejas un žokļu ķirurģijas izglītības, pētniecības, biomateriālu un tehnoloģiju centru, kas iekļaujas Eiropas zobārstniecības izcilības telpā.

Vērtības

RSU SI vērtības ir kompetence, attīstība, godaprāts, cieņpilna sadarbība, degsme izaugsmei un lojalitāte, kas caurstrāvo Institūta sniegto pakalpojumu kvalitāti, veido tā iekšējo kultūru un identitāti. Vērtības ir pamats ikdienas rīcībām katra darbinieka profesionālajās gaitās.