Iestatījumi

Pakalpojumi

Zobārstniecības klīnika

Zobārstniecības klīnikā tiek sniegts visplašākais pakalpojumu klāsts zobu slimību profilaksei un ārstēšanai, izmantojot pasaules vadošo ražotāju zobārstniecības materiālus un mūsdienīgākās ārstēšanas metodes, nodrošinot izcilu ārstēšanas rezultātu, estētiku un kvalitāti.

Zobu protezēšanas klīnika

Zobu protezēšanas klīnika tiek veikta augsti kvalificēti pakalpojumi atsevišķu zobu, zobu rindu un sakodiena proporciju atjaunošanā.

Ortodontijas klīnika

Zobu, žokļu attiecību, anomāliju un deformāciju ortodontiska ārstēšana bērniem, pusaudžiem un pieaugušiem.

Mutes, sejas un žokļu ķirurģijas klīnika

Mutes, sejas un žokļu ķirurģijas klīnikā sniedz akūtu un plānveida ārstēšanu pacientiem ar patoloģijām mutes, sejas un žokļu rajonā.

Implantoloģijas klīnika

Stomatoloģijas institūts piedāvā pilnu pakalpojumu klāstu un jaunākās tehnoloģijas trūkstošo zobu aizvietošanai ar zobu implantātiem.

Diagnostiskā radioloģija

Diagnostiskās radioloģijas nodaļa piedāvā pilnu konvencionālo un 3D konusa stara datortomogrāfijas izmeklējumu klāstu zobu, žokļu un sejas struktūru vizualizācijai, diagnostikai, rekonstrukcijai un ārstēšanas plānošanai un rezultātu izvērtēšanai.

Mutes medicīnas centrs

Mutes medicīnas centrs ir vienīgais specializētais centrs Latvijā, kurā nodarbojas ar dažādu periorālo audu un mutes gļotādas čūlu, bakteriālu infekciju, vezikulozu un bullozu slimību, vēždraudes un ļaundabīgo audzēju, alerģisku reakciju, dedzinošas mutes sindroma, siekalu dziedzera traucējumu, sistēmu slimību izpausmju gļotādā u.c. slimību diagnostiku un ārstēšanu.