Iestatījumi
Sazinies ar mums

Akūtā palīdzība

Mutes, sejas un žokļu ķirurģijas klīnikā

Mutes, sejas un žokļu ķirurģijas klīnikā sniedz palīdzību zobu sāpju, zobu traumu, akūtu funkcijas traucējumu, pietūkumu, iekaisumu, infekciju un sāpju mutes, sejas un žokļu rajonā, kā arī citos akūtos gadījumos.

Katrs pacients ar akūto problēmu tiek pierakstīts rindā un informēts par tuvāko iespējamo pieņemšanas laiku tajā pašā vai nākamajā dienā.

Akūtā palīdzība Mutes, sejas un žokļu ķirurģijas klīnikā pieejama darba dienās no 8:00 – 20:00 un sestdienās no 9:00 – 15:00, svētdienās – slēgts.

Palīdzībai var pieteikties:

  • telefoniski, zvanot uz reģistratūru – 67455586
  • klātienē (vēlams dienas pirmajā pusē);

Akūtos gadījumos ne vienmēr pilna apjoma nepieciešamo palīdzību iespējams sniegt ambulatori. Pēc ārsta apskates un/vai sākotnējas palīdzības sniegšanas atbilstoši indikācijām pacients tālākai aprūpei var tikt nosūtīts uz P.Stradiņa KUS stacionāru.

Zobārstniecības klīnika

Zobārstniecības klīnikā dežūrārsts pieņem tikai ar iepriekšēju pierakstu. Lai veiktu pierakstu zvanīt uz reģistratūru: 67455586

Pieaugušo nodaļas darba laiks darba dienās no plkst.8:00 līdz 20:00 un sestdienās no plkst.9:00 līdz 15:00, svētdienās – slēgts.

Bērnu nodaļa

RSU Stomatoloģijas institūtā tiek sniegta akūtā palīdzība zobu traumu un akūtu iekaisumu (sastrutojuši, sapampuši zobi) gadījumā bērniem līdz 18 gadu vecumam.

Pirms ierašanās institūtā ir jāzvana uz bērnu nodaļas reģistratūru un jāveic pieraksts.

Pacientiem, kas iesākuši ārstēšanu citā klīnikā, līdzi jāņem ārsta nosūtījums.

Akūtās pieņemšanas laikā netiek veiktas plānveida manipulācijas – zobu plombēšana, estētiska atjaunošana, kustīgu piena zobu ekstrakcija.

Bērnu nodaļas darba laiks darba dienās no 8:00-19:00.
Sestdienās un svētdienās – slēgts.